جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کرمانشاه

city
   
 
  • مراسم تجلیل از کارکنان نمونه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار شد

   با حضور مهندس رستمی

   مراسم تجلیل از کارکنان نمونه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار شد

   مراسم تجلیل از کارکنان نمونه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه؛ بعد از ظهر روز سه شنبه،ششم شهریورماه 97، مراسم بزرگداشت کارکنان نمونه این سازمان با حضور آقای مهندس محسن رستمی؛ رییس سازمان؛ هاشم پیراینده؛ معاون توسعه مدیریت و منابع؛ مهندس صلاحی؛ معاون امور صنایع؛ سجادی راد؛ معاون امور بازرسی و نظارت؛ روسای ادارات و کارکنان تلاش گر در محل سالن جلسات ساختمان شهید بهشتی برگزار شد.

   در ابتدای این مراسم؛ آیاتی چند از کلام ا.. مجید تلاوت شد و سپس آقای پیراینده؛ ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم؛ گفت: به روال هر سال در هفته دولت؛ از تعدادی از کارکنان سازمان به خاطر زحمات، تلاش ها و فعالیت های موثرشان طی مراسمی تجلیل به عمل می آید که این نشست هم در همین راستا برگزار شده است.

   وی تاکید کرد که دستور العمل خاصی برای این امر از سوی وزارت خانه صادر نشده است، اما مدیریت سازمان تصمیم گرفته اند برای اثر گذاری بیشتر و ایجاد انگیزه در پرسنل، طی این مراسم از کارکنان نمونه تقدیر به عمل آید.

   در ادامه مراسم؛ آقای علی نظری مشاور رییس سازمان و مسئول هماهنگی امور شهرستانها؛ مسئله انگیزش در انتخاب کارمند نمونه را بسیار مهم دانست و تاکید کرد که برخی پرسنل معتقدند می بایستی به عنوان کارمند نمونه انتخاب شوند، اما انتخاب نشده اند.

   وی گفت: نظر من این است که برای این کار، هم شاخص هایی تعیین، هم هدف گذاری هایی معین شود تا معیارهای قابل قبولی برای انتخاب کارمند نمونه در دست باشد.

   آقای سجادی راد؛ معاون نظارت و بازرسی، ارزیابی پرسنل و پاسخ گویی آنان در مقابل وظایفی که به آن ها محول شده را معیارهای خوبی برای انتخاب کارمند نمونه دانست.

   وی در ادامه گفت: امید دارم شاخص هایی برای آن مساله انتخاب شود، تا کارکنان از این مساله ناراحت نشوند و عدالت هم برقرار شود.

   آقای مهندس رستمی؛ رییس سازمان ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی به پرسنل؛ هفته دولت را به آنان تبریک گفت و با اشاره به شهیدان رجایی و باهنر؛ آنان را الگوهای مناسبی برای خدمت گذاری و ساده زیستی در مجموعه دولت دانست و اظهار امیدواری کرد که کارمندان دولت از رفتارها، اندیشه ها و گفتارهای این شهدای بزرگوار، الگو بگیرند.

   مهندس رستمی شاخص های عملکردی سازمان از ابتدای سال 97 تا کنون را بسیار خوب ارزیابی کرد و از این بابت، از همه همکاران به خاطر تلاش مضاعفی که در بخش های مختلف سازمان انجام داده اند تا این شاخص ها بالا برود، تقدیر و تشکر کرد و گفت: علی رغم بالار فتن شاخص های سازمان از ابتدای سال، اما برای حل مشکل بیکاری در سطح استان که فعلا دومین استان در کشور است که گرفتار بیکاری است، به کار و تلاش و جدیت بیشتری نیاز هست.

   وی کاهش چند درصدی مساله بیکاری در استان را سیگنال و نشانه خوبی برای تلاش بیشتر کارگزاران دولت، خصوصا سازمان تاثیر گذار صنعت، معدن و تجارت؛ ارزیابی کرد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ برخی مشکلات کارکنان مانند پایین بودن سطح میزان حقوق و مزایا نسبت به سایر دستگاه های اجرایی و مشکل بیکاری در جامعه و در خانواده پرسنل را امری واقعی دانست، اما تاکید کرد که ما در عین حال همواره خدمت گذاران خوبی بوده ایم و این روند را باید با قدرت تمام ادامه دهیم.

   مهندس رستمی خاطر نشان ساخت که احترام به ارباب رجوع، احترام به سازمان است و این احترام شان و جایگاه سازمان را بالا می برد.

   وی جلب و جذب سرمایه گذاری بیشتر برای استان و استفاده به موقع و بهینه از منابع تخصیصی و جدیت در کار، داشتن وجدان کاری و توجه به وظایف سازمانی را تعهد هر یک از پرسنل برشمرد و به بررسی وضعیت عملکرد سازمان پرداخت و با ابراز خرسندی از این که سازمان در زمره سازمان های عالی در زمینه انجام وظایف خود بوده است، تصریح کرد که ما همچنان موظف به ارتقای سطح شاخص های عملکردی هستیم، در نقطه مقابل هم بنده تلاش کرده و خواهم کرد که حتی المقدور شاخص های رفاهی پرسنل را بالا ببریم و تردید نکنید که آن چه در توان دارم را برای بهبود وضعیت کارکنان، به کار خواهم گرفت.

   مهندس رستمی تاکید کرد که باید کمیته رفاهی سازمان فعال شود تا بتوانیم راه های خدمت گذاری به پرسنل را بررسی کنیم و گام های موثری در این زمینه برداریم.

   وی ایراد برخی پرسنل به روش انتخاب کارمند نمونه را کاملا درست تلقی کرد و اظهار داشت که ما قطعا باید مساله طراحی فرمت دقیق با مشخصات و معیارهای صحیح را دستور کار قرار دهیم و بالاخره به شاخص هایی برای تعیین و انتخاب کارمندان نمونه دست یابیم.

   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه؛ در پایان سخنان خود، به کارمندان نمونه سازمان تبریک گفت.

   در پایان این مراسم، یا حضور آقای مهندس رستمی و معاونان ایشان لوح های تقدیر و هدایای کارمندان نمونه سازمان به آنان اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,943,163
تعداد بازدید امروز : 285
آخرین به روزرسانی : 13:40  1397/10/27