جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کرمانشاه

city
   
 
  • مراسم تودیع و معارفه معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار شد

   مراسم تودیع و معارفه معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار شد

   مراسم تودیع و معارفه معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ آیین تودیع و معارفه معاونین سابق و کنونی بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان، راس ساعت 13.30 بعد از ظهر روز دوشنبه، بیست و سوم مهرماه سال 1397 با حضور مهندس محسن رستمی؛ رییس سازمان؛ هاشم پیراینده؛ معاون توسعه مدیریت و منابع؛ عباس سجادی راد؛ معاون نظارت و بازرسی و کارکنان حوزه این معاونت در محل سالن اجتماعات ساختمان شهید بهشتی برگزار شد.

   آقای مهندس رستمی بحث بازار، نظارت بر بازار و تنظیم بازار را از وظایف اصلی سازمان صمت ارزیابی کرد و تاکید نمود با توجه به حساسیت و التهاب موجود در بازار، به ویژه از ابتدای سال جاری، تقویت این بخش بسیار مهم است. وی افزود: از همه بازرسان و ناظران بر بازار به خاطر حجم بالای فعالیت ها تقدیر و تشکر می کنم و یادآور می شوم که حمایت از تولید کننده و مصرف کننده وظیفه و رسالت سنگین ما به شمار می آید.

   مهندس رستمی؛ تلاش در جهت حمایت از مصرف کنندگان در شرایطی که دشمن سنگین ترین تهاجم و حمله را بر اقتصاد کشور وارد می آورد امر مهمی تلقی نمود و افزود: با این وجود تیزهوشی و فراست و درک بالای مقام معظم رهبری و هدایت مردم و مسئولان، التهاب بازار را کنترل و فضا سازی غرب را به تدریج کم رنگ کرده است، مع الوصف این فشارها و هجمه ها هنوز ادامه دارد، اما من اعتقاد کامل دارم، همان گونه که رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند، ما از این حمله و تهاجم مثل 8 سال جنگ تحمیلی، سربلند و پیروز، خارج خواهیم شد.

   مهندس رستمی خاطر نشان ساخت که ما وظیفه داریم بر اساس قانون تمامی امکانات نرم افزاری و سخت افزار خود را برای مقابله با اخلال گران اقتصادی و سودجویان و محتکران، به کار بگیریم و طبق وظیفه خود نظارت دقیق و کاملی بر بازار داشته باشیم.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ادامه داد: برخی مشکلات از حوزه های دیگر بر مسئله بازار و تولید و توزیع به صورت مضاعف فشار وارد آورده است، با این حال ما ایستاد ایم و شبانه روزی تلاش می کنیم و نمی گذاریم خواب شوم آمریکا و غرب علیه ایران اسلامی تعبیر شود.

   وی بروز تغییرات و تحولات را گاهی امری ضروری دانست و بیان داشت که به ویژه در این شرایط، تقویت بخش نظارتی نه تنها خواسته ی ما، بلکه نیازی واقعی است.

   آقای سجادی راد؛ ضمن تشکر از آقای رستمی به خاطر بیان سخنان روشن گرانه، گفت: پذیرش مسئولیت بازرسی و نظارت که تاکنون بیش از 4 سال و نیم از آن می گذرد را به عنوان یک تکلیف دانسته ام و حداکثر تلاش خودم را در امر نظارت بر بازار به عمل آورده ام و از بازرسان به عنوان عناصر فعال و تلاش گر دفاع کرده ام.

   وی شرایط بازار را امروز، شرایطی بسیار حساس و مهم ارزیابی کرد و نظارت بر بازار تولید و مصرف را مستلزم دست یابی به یک روش و سازو کارسازنده و موثر دانست.

   عباس سجادی راد؛ در پایان سخنان خود از همه همکاران حوزه معاونت بازرسی، تقدیر و تشکر نمود و از همه آن ها حلالیت طلبید.

   آقای مسعود بیگلری؛ به آقای سجادی راد به خاطر برداشته شدن بار تکلیف و مسئولیت سنگین از دوش وی، تبریک گفت و اظهار امیدواری نمود که فعالیت های معاونت بازرسی برای مردم مفید باشد.

   وی بر این اساس درخواست نمود با برنامه ریزی، همکاران بیشتر از هر زمان دیگری در خدمت مردم باشند.

   در پایان این مراسم، آقای مهندس محسن رستمی؛ آقای مسعود بیگلری را به عنوان سرپرست معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان معرفی و از خدمات آقای سجادی راد تقدیر و تشکر کرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,943,127
تعداد بازدید امروز : 249
آخرین به روزرسانی : 13:40  1397/10/27