X
۱۳۹۷/۰۷/۲۵ ۱۲:۲۸ تعداد بازدید: ۱۳۳
طبقه بندی: روابط عمومی
چچ

هر شخص می‌تواند چه تعداد مجوز معدنی داشته باشد؟

ر اساس تبصره 2 ماده 4 آیین‌نامه اجرایی قانون معادن: «اشخاص حقیقی نمی‌توانند بیش از یک تقاضای ثبت محدوده و یا پروانه اکتشاف داشته باشند. تعداد تقاضاهای ثبت محدوده در یک زمان برای اشخاص حقوقی، طبق دستورالعمل وزارت خواهد بود». عدم رعایت این بند و شرایط اخذ پروانه مذکور در ماده 4 مذکور موجب ابطال مجوز در هر مرحله از عملیات معدنی خواهد بود.

No Cache
Generate time: 2.6161646842957
Query time: 0.24433390299479