X
چهارشنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۳۱ ۸۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
 بازگانی خارجی   
چچ
راه دسترسی به ۱۵ معدن قیر طبیعی در گیلانغرب احداث می‌شود

راه دسترسی به ۱۵ معدن قیر طبیعی در گیلانغرب احداث می‌شود

کار ساخت راه دسترسی به ۱۵ معدن قیر طبیعی در شهرستان گیلانغرب با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان تا پایان سال آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ کارشناس معدن این سازمان بابیان این که اعتبار این طرح از محل بودجه زیربنا‌های بهره‌برداری در معادن بزرگ و مجموعه‌های معدنی تأمین‌شده است، گفت: طرح راه دسترسی در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ کارشناس معدن این سازمان بابیان این که اعتبار این طرح از محل بودجه زیربنا‌های بهره‌برداری در معادن بزرگ و مجموعه‌های معدنی تأمین‌شده است، گفت: طرح راه دسترسی در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.


رضازاده افزود: این طرح به طول بیش از ۱۰ کیلومتر از محل روستای گور سفید، منطقه شک میدان گیلانغرب با ۳۲ دهنه پل احداث خواهد شد و ۱۵ معدن از این طرح منتفع می‌شوند.


وی خاطرنشان کرد: با ایجاد این راه علاوه بر اتصال معادن، سهولت در تردد وسایل نقلیه برای معدن کاران و عشایر منطقه فراهم و امدادرسانی به روستا‌ها و عشایر در مواقع اضطرار با سهولت بیشتری انجام می‌شود.


رضازاده یادآور شد: درمجموع ۴۰ معدن قیر طبیعی در استان کرمانشاه وجود دارد که عمده آن‌ها در گیلانغرب و قصرشیرین قرار دارد.


در معادن قیر طبیعی استان کرمانشاه سالانه ۳۰ هزار تن قیر تولید می‌شود که بخش عمده‌ای از آن به کشور‌های کانادا، استرالیا و چین صادر می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.6754852930705
Query time: 5.6539958318075