X
یکشنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ۴۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
 بازگانی خارجی   
چچ
کلیه کشتارگاه‌های مرغ استان ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت هستند

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

کلیه کشتارگاه‌های مرغ استان ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت هستند

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه: کلیه کشتارگاه‌های مرغ استان ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت هستند

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ مهندس دارابی؛ رییس این سازمان در جلسه تنظیم بازار استان با تأکید بر این موضوع که کشتارگاه‌های مرغ باید در سامانه جامع تجارت ثبت‌نام کنند، افزود: بر اساس دستورالعمل وزارت صمت و به‌منظور رصد و پایش میزان ورود و خروج مرغ، کلیه کشتارگاه‌های مرغ باید در سامانه تجارت اطلاعات خود را ثبت کنند در غیر این صورت توزیع مرغ توسط آن‌ها تحت عنوان عرضه خارج از شبکه محسوب و به تعزیرات معرفی خواهند شد.

مهندس دارابی در ادامه تأکید کرد: بر اساس بازدیدهای میدانی توسط گروه‌های نظارتی از مرغداری‌ها و کشتارگاه‌های سطح استان به این نتیجه رسیدیم که خلأهای نظارتی متعددی در مراحل زنجیره تأمین و توزیع مرغ وجود دارد که با نظارت بیشتر رفع خواهد شد.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان در پایان یادآور شد: به‌منظور تنظیم بازار مرغ استان به‌زودی سهمیه مرغ منجمد که به استان تخصیص‌یافته باقیمت مصوب توزیع خواهد شد.

در ابتدای این جلسه مهندس فتاح؛ مدیرکل پست استان گزارشی از نحوه رصد توزیع مرغ از کشتارگاه‌ها تا سطح خرده‌فروشی با استفاده از سامانه ره‌گیری کالا شرکت پست ارائه نمود.

شصت و چهارمین جلسه تنظیم بازار استان با ریاست مهندس بازوند؛ استاندار کرمانشاه، مهندس دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه و بقیه اعضای این کارگروه امروز چهارشنبه؛16 تیرماه سال جاری در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.1531000137329
Query time: 3.3057109514872