X
یکشنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۴۸ ۲۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
 بازگانی خارجی   
چچ
صدور مجوز ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه

رییس سازمان صمت عنوان کرد:

صدور مجوز ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه

در ۵ ماهه نخست امسال ۶۵۹ جواز تأسیس و طرح توسعه صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومان در استان کرمانشاه صادرشده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ رییس سازمان صمت استان کرمانشاه بابیان این‌که در این طرح‌ها مجوز راه‌اندازی سه پتروشیمی نیز قرار دارد، گفت: پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از این طرح‌ها ۱۲ هزار اشتغال در استان ایجاد شود.

مهندس محسن دارابی افزود: پتروشیمی آوات اورامان با تولید محصول اتیلن پروپیلن و سرمایه‌گذاری ۱۰۵ میلیون یورویی یکی از مهم‌ترین این طرح‌هاست که جزء پروژه‌های ملی محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پتروشیمی فراز هورامان با سرمایه‌گذاری ۸۵ میلیون یورو و صنایع سیمان بتن با سرمایه‌گذاری ۲۸ میلیون یورو از دیگر طرح‌های مهم بخش صنعت در استان کرمانشاه است که مجوز تأسیس گرفته‌اند.

رییس سازمان صمت استان اظهار داشت: در حال حاضر جواز تأسیس و مجوز خوراک این صنایع از وزارت نفت اخذشده و در مرحله مکان‌یابی قرار دارند که مدت‌زمان اجرای این طرح‌ها نیز سه‌ساله پیش‌بینی‌شده است.

مهندس دارابی همچنین از افزایش ظرفیت تولیدی ۳۵ واحد صنعتی با ۱۳۰ هزار تن محصول در استان خبر داد و گفت: همچنین در ۵ ماهه امسال ۲۸ پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت با سرمایه‌گذاری ۵۰۵ میلیارد تومان و اشتغال ۸۸۹ نفر صادرشده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.0534880956014
Query time: 2.7472871144613